Beschrijving vacature

Dzīvo Jelgavā vai tās tuvumā un esi sailgojies pēc stabila darba savā pilsētā, nemērojot ceļu līdz Rīgai un atpakaļ? Piesakies, jo mēs meklējam:

RUNĀTĪGAIS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS JELGAVĀ

GALVENIE UZDEVUMI

• Zvanīt Bites esošajiem klientiem un piedāvāt jaunākos pakalpojumus un produktus

• Sarunas veikt viegli un pārliecinoši

• Būt mērķtiecīgam un neatlaidīgam, lai sasniegtu uzstādītos pārdošanas rezultātus

• Būtiski! Vecums nav šķērslis, jo profesionālas apmācības un pieredze rāda, ka kalnus gāzt var ikviens

MUMS IR SVARĪGI, LAI

• Tu esi enerģisks, uz rezultātu orientēts, ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi – tādiem pie mums ir vieglāk iejusties, jo tādi esam mēs paši

• Tev būtu pārliecinošas argumentēšanas prasmes

• Tavas latviešu un krievu valodas zināšanas ir labas, un datorprasmes – lietotāja līmenī

• Tevī ir degsme sasniegt arvien augstākas virsotnes

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

• Atalgojumu no 600 € līdz 1000 € apmērā pirms nodokļu nomaksas, kas ietver gan fiksētos ienākumus, gan motivējošu bonusu sistēmu (bonusu apmērs ir atkarīgs no sasniegtajiem pārdošanas mērķiem)

• Reālas izaugsmes iespējas, jo 75% no visiem Bites komandu vadītājiem ir auguši uzņēmumā

• Profesionālas apmācības un vērtīgas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm

• Veselības, ceļojumu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu

• Papildu labumu grozu – apmaksātus telefonsakarus, neierobežotu internetu, jaunāko telefonu, augļus birojā un vēl, vēl, vēl

Ja jūti, ka šī ir Tava īstā vieta − sūti savu CV un pieteikuma vēstuli uz darbs@bite.lv ar norādi – Bites runātīgais pārdošanas speciālists.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Aizraujoša darba vide - Mums ir svarīgi, lai darba telpas ir ne tikai perfekti piemērotas darbam, bet arī tādas, kurās gribas atgrieztiesKarjeras un izglītības iespējas - No klientu konsultanta salonā līdz vadītājam? Tieši tā notiek Bitē. To vieglāk sasniegt, ja izmanto izglītības papildināšanas iespējasVeselības apdrošināšana - Bite visiem darbiniekiem nodrošina bagātīgu veselības apdrošināšanu,… Meer informatie