Beschrijving vacature

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vidzemes slimnīca"

aicina savā komandā

neirologu (arī dežūrām)

Darba apraksts:

· veikt dežūrneirologa amata pienākumus NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā, Neiroloģijas nodaļā un Insulta vienībā;

· veikt  neiroloģijas profila slimnieku izmeklēšanu un ārstēšanu atbilstoši pieejamām diagnostikas metodēm un  profesionālo asociāciju vadlīnijām;

·   sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu;

·  precīzi un savlaicīgi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīvajiem aktiem un lietvedības prasībām;

·iespēja sniegt konsultācijas Ambulatorajā daļā.

Prasības kandidātiem:

· augstākā medicīniskā izglītība (neirologa sertifikāts) vai ārsts-rezidents;

· reģistrācija ārstniecības personu reģistrā;

· spēja strādāt patstāvīgi un komandā;

  • spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās;
  • precizitāte un atbildība;
  • zināšanas darbā ar datoru;
  • valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu;
  • veselīgas profesionālās ambīcijas.

Jaunā kolēģa ieguvumi:

  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • summētais darba laiks (arī nakts darbs);
  • atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā;
  • stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas;
  • atalgojums balstīts uz personīgā darba ieguldījumu, darba kvalitāti un efektivitāti (no 2500 EUR un vairāk mēnesī uz 1 slodzi);
  • papildus piemaksas (t.sk. saistītas ar Covid-19 pacientu ārstēšanu) un kompensācijas, ceļa izdevumu atmaksa;
  • darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas;
  • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika beigām);
  • iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam;
  • stabila, droša un sakārtota darba vide;
  • iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos;
  • Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201.

Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 3.janvārim uz e-pastu: darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas, tel. 29337763

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka:

1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;

2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie