Beschrijving vacature

ECOMMPAY ir inovatīvu un unikālu maksājumu pakalpojumu risinājumu sniedzējs, piemērojot tos plaša mēroga e-komercijas projektiem visā pasaulē. Elastīgums un nestandarta pieeja biznesa uzdevumu risināšanā, savienojumā ar prasmi pieņemt visdrosmīgākos nozares izaicinājumus, ļauj mūsu komandai pastāvīgi augt un attīstīties. Uz doto brīdi ECOMMPAY biroji veiksmīgi strādā Londonā, Maskavā, Singapūra, Rīgā un Nikosijā.

Saistībā ar strauju darbības paplašināšanu, mēs meklējam jaunus komandas dalībniekus. Šodien mēs piedāvājam Jums iespēju kļūt par ECOMMPAY panākumu dalībnieku:

FINANŠU ANALĪTIĶI

Darba pienākumi:

  • Veikt finansiālo operāciju uzskaiti;
  • Regulāru atskaišu, pārskatu veidošana un finanšu projektu koordināšana;
  • Nodrošināt klientus ar savlaicīgu finanšu informācijas apkopošanu, apstrādi un finanšu rādītāju aprēķināšanu;
  • Datu precizitātes kontrole;
  • Sadarboties ar citām Struktūrvienībām, veiksmīgai darba uzdevuma izpildei.

Prasības kandidātiem:

  • Maģistra grāds starptautiskās ekonomiskās attiecībās
  • Darba pieredze Fintech uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Izcilas analītiskās spējas un kritiskā domāšana;
  • Pieredze strādāt ar lielu datu apjomu;
  • Uz detaļām vērsta uzmanība un precizitāte.

Alga bruto: 1500 - 2555 EUR

Darba vietas adrese: LATVIJA, Sporta iela 11, Rīga

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba sludinājums, lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pasta adresi: jobs@ecommpay.com

!!! Par atlases rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie