Beschrijving vacature

Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām mūsu komandai pievienoties Loģistikas speciālista asistentu!

Nepieciešamās iemaņas un prasmes:

  • Labas lietvedības un administratīvā darba prasmes;
  • Labas datorzināšanas (MS Office, Adobe, CRM sistēmas);
  • Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Noturība stresa situācijās;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Vēlme daudz strādāt un pilnveidoties;
  • Patīk domāt ārpus rāmjiem.

 Jūsu galvenie pienākumi būs:

  • Piegāžu pasūtījumu sastādīšana, noformēšana;
  • Izejošās un ienākošās korespondecs organizēšana (rēķini, pavadzīmes);
  • Nodrošināt administratīvo atbalstu loģistikas speciālistam;
  • Lietvedības organizēšana;
  • Operatīva informācijas aprites organizēšana;
  • Sniegt atbalstu dažādu dokumentu izskatīšanā un atbilžu sagatavošanā.

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu un intensīvu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Iespēju augt un attīstīties kopā ar uzņēmumu;
  • Teicamus darba apstākļus;
  • Kompetencei atbilstošu, konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu;
  • Profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas;
  • Atalgojums no 700 līdz 1100 pirms nodokļu nomaksas;
  • Bezmaksas autostāvvietu darba vietā.

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Good
  • Russian
  • Basic
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Vervo Group is a full-service logistics company that handles various international and local freight services, such as part loads (LTL), full loads (FTL) and oversized loads (OOG). The company is headquartered in Riga, Latvia. Since 2008, we have provided high-quality services to more than 8500 companies and individuals sending cargo, providing different types of cargo transport to and from more… Meer informatie