Beschrijving vacature

INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU (IT) PAKALPOJUMU PĀRVALDĪBAS PROCESU KONSULTANTS Galvenas prasības:

  • Kopēja pieredze konsultanta amatā vairāk nekā 4 gadus;
  • Pieredze darbā ar SAP;
  • Pieredze strādājot ar SAP CRM, C4C un CPQ;
  • SAP Sales Cloud Consultant sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Pieredze SAP CPQ integrācija ar SAP C4C, MS CRM, SAP MDG, SAP APO, SAP ERP;
  • Pieredze strādājot projektos PO pozīcijā;
  • Pieredze strādājot ar SalesForce CPQ;
  • Pieredze veikt SAP CPQ auditus;
  • Ļoti labas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • Komandas un cilvēku vadības prasmes;
  • Ļoti labas zināšanās par Lead-to-cash procesiem;
  • Pieredze strādājot e2e projektos;
  • Pieredze strādājot pre-sales pasākumos (demonstrācijas un prezentācijas).

Mēs piedavājam:

  • Konkurētspējīga atalgojuma pakete;
  • Apmācība, sertifikāti un individuālā personīgās attīstības programma;
  • Veselības apdrošināšana un tālruņa numurs, ko maksā uzņēmums;
  • Korporatīvie pasākumi, sporta aktivitātes un PlayStation birojā;
  • Birojs pilsētas centrā 14. stāvā ar brīnišķīgu skatu, augļiem un kafiju;
  • Draudzīga un pozitīva darba vide;
  • Pārcelšanās pakete ārvalstu kandidātiem.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr@clarity.cx

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie