Beschrijving vacature

Mēs meklējam savā komandā SAP BW/BO konsultantu/-i.

PIENĀKUMI:

  • Piedalīties biznesa prasību diskusijās ar klientu, lai ieviestu SAP BW/BO risinājumu – plānošana, projektēšana, ieviešana un atbalsts.
  • Konfigurēt SAP BW/BO sistēmas atbilstoši klienta biznesa prasībām.
  • Veidot datu modeļus un ETL procesus SAP BW/BO sistēmās.
  • Izstrādāt analītiskas un vizuālas atskaites ar SAP BW/BO rīkiem.
  • Uzturēt SAP BW/BO sistēmu: monitorings, datu ielāžu problēmu risināšana, lietotāju konsultēšana un apmācība.

PRASMES UN ZINĀŠANAS, KO NOVĒRTĒJAM:

  • Pieredze darbā ar SAP BW vai SAP BO BI platformu.
  • Padziļinātas zināšanas par SAP pielāgošanas rīkiem.
  • Izpratne par SAP datu modeli, datu izvilkšanu, modelēšanu un atskaišu sagatavošanu SAP BW/BO.
  • Biznesa izpratne par klientu servisa, finanšu vai ražošanas procesiem.
  • Izpratne par SAP arhitektūru kopumā.
  • Spējas aktīvi iesaistīties projektos un būt daļai no komandas visos projekta posmos (organizēšana, plānošana, izpilde, ieviešana).
  • Spēcīga analītiskā domāšana, problēmu risināšanas prasmes.
  • Labas angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

Dinamisku darbu vienā no pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem Latvijā.

Elastīgu darba vidi un darba laiku, t.sk., iespēja strādāt attālināti.

Iespējas attīstībai profesionālā jomā.

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 2 years
Taalvaardigheden:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Very good
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

T2T ir viens no Latvijā vadošajiem integrētu risinājumu sniedzējiem ar fokusu uz programmatūras izstrādi. Uzņēmums piedāvā gan gatavus IT risinājumus, gan elastīgus individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti klientu vajadzībām.Mēs savā komandā aicinām gan pieredzējušus IT profesionāļus - programmētājus, analītiķus, testētājus, SAP konsultantus, gan iesācējus! Ja meklē darbu IT jomā un vēlies… Meer informatie