Beschrijving vacature

​SIA "Rīgas ūdens" ir Rīgas pilsētas pašvaldības uzņēmums.

Tiek meklēts

Informācijas sistēmu administrators/-e

Informācijas tehnoloģiju daļā

Pamatpienākumi:

Veikt uzņēmuma IT infrastruktūras, informācijas resursu un informācijas sistēmu uzturēšanu, administrēšanu, uzraudzību, rezerves kopēšanu, jauninājumu un programmatūras ražotāju izlaisto drošības uzlabojumu uzstādīšanu, nepārtrauktas darbības nodrošināšanu.

Prasības:

  • Augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā (var būt pēdējo kursu students).
  • Vēlme mācīties un kļūt par informācijas sistēmu administratoru.
  • Vēlama pieredze VMware virtuālās infrastruktūras, Linux operētājsistēmu (RHEL), web serveru (Apache, nginx, Tomcat) un datu bāzu vadības sistēmu (MySQL, Oracle, PostgreSQL) administrēšanā.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte.

Piedāvājam:

  • Profesionālu darbinieku kolektīvu uz rezultātu orientētā uzņēmumā.
  • Profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas.
  • Mūsdienīgus darba apstākļus.
  • Motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Pieteikuma dokumentos norādītos personas datu apstrādes pārzinis ir SIA "Rīgas ūdens", reģ. Nr. 40103023035

Alga bruto: 1425 - 1700 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr. 201016-103

Uzņēmums: RIGAS UDENS, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 1, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 30.10.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Functiebeschrijving
Onderwijsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie