Beschrijving vacature

SIA "Anmaj"

Uzņēmums, kas darbojas IT pakalpojumu pārdošanas nozarē aicina pievienoties mūsu komandai:

KOMERCDIREKTORS/-E

Prasības kandidātiem:

•   darba pieredze ne mazāk par 3 gadiem līdzīgā amatā

•   Prasme strādāt ar lielu informācijas apjomu, spēja sistematizēt un analizēt informāciju un datus, dokumentēt analīzes rezultātus;

•   Spēja patstāvīgi organizēt darbu un pieņemt lēmumus, argumentēt un aizstāvēt savu viedokli;

•   Spēja strādāt ar augstu darba intensitāti un precizitāti, ievērojot noteiktos termiņus;

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai gaidīsim Jūsu CV ar norādi „Komercdirektors/-e” uz e-pastu: info@anmaj.lv

Alga bruto: 1076 EUR

Vakances Nr. 200929-136

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Anmaj"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Maskavas iela, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Slodze: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.10.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Between 2 and 5 years
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie