Beschrijving vacature

Mes siūlome

  • priedus prie atlyginimo be ribų, priklausančius nuo Jūsų pasiektų rezultatų;
  • perspektyvų darbą bei tobulėjimo galimybes;
  • profesionalius kolegas ir draugišką atmosferą darbe;
  • galimybę dalyvauti įdomiuose kūrybiniuose projektuose.

Būsite atsakingi už

  • apsaugos sistemų diegimo bei atnaujinimo darbus;
  • įrengtų apsaugos sistemų techninę priežiūrą bei servisą;
  • klientų aptarnavimą;
  • techninių klausimų su esamais klientais sprendimą bei konsultavimą.

Mes tikimės, kad Jūs

  • turite praktinę darbo patirtį šioje arba panašioje srityje;
  • turite žinių ir įgūdžių elektrotechnikos srityje (mokate pajungti signalizacijos įrenginius, gebate nustatyti el.srovės šaltinių ir prie jų prijungtų naudotojų gedimus, parinkti tinkamiausią taisymo būdą);
  • pasižymite imlumu bei gebėjimu greitai mokytis;
  • turite vairuotojo pažymėjimą ir praktinę vairavimo patirtį;
  • turite privalumą: "VK" kategorijos žemos įtampos elektros įrenginių eksploatavimo kvalifikacijos atestatas.

Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1130-1760 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Up to 1 year
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

UAB saugos tarnyba „Argus“25 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus. Saugu ir patikima dirbti kartu! Meer informatie