Beschrijving vacature

Az utak szerelmeseinek szól mostani álláslehetőségünk: áruterítő gépkocsivezetőt keresünk pécsi, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégünkhöz.

A mindennapok során kis boltos hálózatokba kell élelmiszert szállítani.

Az ehhez kapcsolódó feladatok:

  • áru fel-, és lerakodása a gépjárműről (indulás a reggeli órákban) - korán kelő típusok előnyben!

  • élelmiszerterítés hűtődobozos autóval (3,5 tonna feletti) Baranya, Tolna, Somogy és Bács-Kiskun megyében

  • fuvarlevelek, szálíltólevelek, göngyöleg-, és visszáru kezelése

  • a gépjármű tisztán tartása, nap végi elszámolások teljesítése

Az elvárásaink nem vészesek, írjuk minek kell megfelelni:

  • általános iskolai végzettség

  • C kategóriás jogosítvány

  • érvényes GKI kártya (amennyiben nem rendelkezel vele, a cég állja a tanfolyam költségeit, amelyet részletekben tudsz visszafizetni)

  • megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját

  • fontos a jó fizikum, és rugalmasság - előfordulhat, hogy váratlan helyzetekhez kell igazodni (gondolunk itt akár egy dugóra, közlekedési szituációkra és az ebből fakadó esetleges csúszásokra, stb.)

  • előny, ha már van tapasztalat fuvarozásban, amennyiben nincs, nem feltétlenül kizáró ok

  • várjuk horvátországi valamint szerbiai sofőrök jelentkezését is, kulturált szállást, napi 1 meleg étkezést, és magyar állampolgárság hiánya esetén az ügyintézést is tudjuk biztosítani

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok

  • remek vezetési rutin szerzése a napi gyakorlásnak köszönhetően

  • motiváló bérezés

  • sok kapcsolatra lehet szert tenni, szerte a régióban

  • hosszú távú munkalehetőségre, határozatlan idejű szerződéssel

  • a hétvégék szabadok maradnak, a munka ugyanis hétfőtől péntekig tart majd

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • Hungarian
  • Fluent
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Rólunk:A közép-európai régió HR-szolgáltatója Mi, a Viapan Group, új utakra léptünk a HR-szolgáltatások terén, hogy minden munkavállalói rétegnek megadjuk a munka örömét. Multinacionális cégektől, nemzetközi innovációkból tanulunk, hogy inspirálhassuk a közép-európai partnereinket.Web: http://viapan.huAbout Us: Viapan Group is a group of HR companies in Hungary. We provide full range… Meer informatie