27 éves tapasztalattal rendelkezünk a lemezmegmunkálás területén. Cégünk küldetése, a folyamatos fejlődés a vállalat minden szintjén. A változó kihívások sikeres teljesítése miatt elengedhetetlen a nyitott és innovatív szemlélet, melyet vezetőségünk hiánytalanul képvisel és közvetít munkatársaink felé. Szervezeti kultúránk középpontjában a minőség áll, melyet az Ipar4.0 irányelvek megvalósítása mellett, a töretlen fejlődés biztosít. A Meleghegyi és Társa Kft. minden olyan területen igyekszik a legsikeresebben működni és fejlődni, amely előremozdítja a vállalat kvalitását. Ez lehet akár technológiai, eljárási, erőforrás, humán vagy éppen szakmai oldal.

Jelenleg Szegeden 1000m2-es, Dabason pedig 1600 m2-es épületünk van a telephelyünkön, ami 2019-ben kétszeresére bővült egy új, modern gyártó csarnokkal. Gyártásirányítási rendszerünk a lemeziparban az élvonalat képviseli.

Hot jobs

CNC gépkezelő, Élhajlító

FŐBB FELADATOK:

  • Trumpf, Amada, és Salvagnini élhajlító gépek önálló kezelése,
  • Rendelkezésre álló rajzdokumentáció alapján a hajlító programok elkészítése, és dokumentálása,
  • Belső gyártást támogató rendszer felhasználó szintű kezelése, ebben az alkatrészek gyártásának folyamatos könyvelése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • CNC hajlító gépeken szerzett tapasztalat,
  • Számítógépek felhasználó szintű ismerete, gyakorlati alkalmazása,
  • Mérőeszközök precíz használata,
  • Jó rajzolvasási képesség,
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Jó kommunikáció és csapatmunka a gyártásban résztvevő munkatársakkal.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Trumpf, Amada, és Salvagnini élhajlító gépeken szerzett szakmai tapasztalat,
  • Solid Edge vagy Creo program alapszintű ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Havi bónusz
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör

CNC lézergép kezelő

  • Trumpf, lézervágó gépek önálló kezelése,

  • CNC lézervágó gépeken szerzett tapasztalat,
  • Precíz pontos munkavégzés,

  • Trumpf gépeken szerzett szakmai tapasztalat,
  • Angol vagy Német nyelvtudás,
  • Trumpf stancológép kezelése.

  • Versenyképes fizetés, havi bónusz,
  • Szakmai fejlődések támogatása,
  • Hosszú távú biztos munkavégzés,
  • Pozitív, rugalmas, családias légkör,
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség,
Gegevens van de organisatie
Contactgegevens:

Szegedi üzem

Cím: 6724 Szeged, Pulz utca 46/B

(bejárat a Vásárhelyi Pál út felől)

GPS koordináta: 46.263664, 20.124379

Telefon: +36 20 258 6515

Árajánlat: sales@lezervagas.hu

Email: szeged@lezervagas.hu

Dabasi üzem

Cím: 2371 Dabas, Alsóbabád 0439/12

GPS koordináta: 47.232876, 19.250382

Telefon: +36 29 567 431

Fax: +36 29 567 430

Email: info@lezervagas.hu

Website(s):

Event participation(s)

Voorbij
20 november 2019
Deelnemen: Online