Beschrijving vacature

Извършване на клинични лабораторни изследвания на субстрати, ензими, електролити;

Извършване на хематологични изследвания;

Извършване на клинико-химични изследвания;

Извършване на имунологични изследвания;

Извършване на изследвания на хормони, туморни маркери и лекарствено мониториране;

Извършване на изследване параметрите на алкално-киселинното равновесие;

Извършване на изследване на показателите за хемостаза;

Извършване на микробиологични и вирусологични изследвания;

Извършване на бактериологични изследвания;

Извършване на серологични изследвания;

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Болницата е разположена в три основни корпуса - централен, инфекциозен и пневмофтизиатричен. Разполага с 400 легла, разпределени в 17 клинични отделения. В структурата на МБАЛ - Монтана влизат още 4 отделения без легла; 3 лаборатории; болнична аптека и административно-стопански блок. Основният поток пациенти се формира от жителите на областта, но с отпадането на районирането жители и от други… Meer informatie