Beschrijving vacature

Отговорности:

  • Анализира производствените резултати в сътрудничество с инженерите качество и производствените супервайзори
  • Анализира процеса в участъците
  • Изготвя инструкции за производствения процес
  • Предлага и извършва опити с цел подобрение на производствения процес
  • Извършва валидация на промените по процеса и инструменталното оборудване
  • Работи с отдел Качество, за да удовлетвори очакванията на клиента
  • Работи с професионалните наставници и предоставя описания на процеса за осигуряване съответствие на обучението с процеса и доброто обучаване на операторите

Изисквания:

  • Висше техническо образование - технология на материалите; гореща или студена обработка на метали, др.
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
  • Компютърни умения (MS Office)
  • Английски език (работно ниво)

Компетенции:

  • Добре организирана личност, с високо ниво на инициативност, самостоятелност и желание за учене
  • Високи аналитични умения
  • Работа в екип
  • Способност за справяне с много задачи

Компанията предлага:

  • Възможност да станете част и да се развиете в бързоразвиваща се международна компания, покриваща най-високите стандарти в автомобилната индустрия
  • Шанс да развиете и утвърдите професионалните си умения в конкурентна среда
  • Работна среда, оборудвана с високотехнологични съоръжения
  • Специфично обучение, в зависимост от заеманата длъжност
  • Индивидуален бонус в зависимост от представянето
  • Възможност за столово хранене, покривано наполовина от компанията
  • Ваучери за храна
  • Карта Мултиспорт
  • Осигурен транспорт в рамките на града.

В случай, че проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете автобиография на е-mail: bg.jobs@montupet-group.com

Functiebeschrijving
Sector:
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • Bulgarian
  • Very good
  • English
  • Good
Salaris van/tot:
Not provided
Date of expiry:

Over het bedrijf

Montupet EOOD, part of the Canadian LINAMAR Corporation, is specialized in the manufacture of complex cast aluminum components for the automotive industry. The plant in Bulgaria is operational since 2007 and is producing cylinder heads and knuckles for the world-wide automotive brands as Audi, Volvo and Ford. Meer informatie