Beschrijving vacature

"Компас" ЕООД е българска компания, производител на месни, месно-зеленчукови и рибни стерилизирани продукти. Във връзка с разширяването на екипа ни, търсим отговорен и мотивиран служител за позицията:

Технолог - производство на месни и рибни стерилизирани продукти /консерви/

Ние предлагаме:

  • Дългосрочен ангажимент.
  • Мотивиращо възнаграждение и бонуси.
  • Допълнителни социални придобивки.
  • Oтлична работна среда.
  • Възможност за професионално развитие.

Подходящият кандидат има:

  • Завършено висше образование в Университет по хранителни технологии, степен Магистър. Специализация "Технология на месото и рибата".
  • Предишен опит на сходна позиция /ще се счита за предимство/.
  • Умения за работа в екип.

Вашите основни задължения и отговорности ще бъдат:

  • Контролиране спазването на технологията на производство и работата на оборудването, инструментите, екипировката и приспособленията.
  • Участие при анализиране качеството на продукцията.
  • Участие при внедряването на нови изделия, технологии и оборудване.
  • Контролиране качеството на настройване, пренастройване и ремонта на оборудването и спазването на технологичната дисциплина.
  • Разработване предложения за усъвършенстване на технологичното равнище на производство.
  • Участие при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите при усвояване на нови техники и технологии.
  • Анализиране разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.

В случай, че имате интерес към нашето предложение за работа и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата втобиография на e-mail: yoanna.petkova@compass-bg.com.

За допълнителна информация: тел. 0887/ 848 773.

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

"Компас" е българска компания, специализирана в производството на месни, месно-зеленчукови, безмесни и рибни стерилизирани продукти. Историята започва през 1996 година, когато компанията стартира производството си в малко собствено предприятие. Мисията, която "Компас" си поставя от самото начало, е да предлага само висококачествени хранителни продукти.“Compass” is a Bulgarian company specialized… Meer informatie