Descrizione dell’offerta di lavoro

Krajina: DE - Nemecko

Mesto: Erfurt

Druh pracovného pomeru: Pracovný pomer na plný úväzok

Trvanie pracovného pomeru: Pracovný pomer na dobu neurčitú

Ponúkaná mzda: 12.00 EUR (na hodinu) brutto

Poznámka ku mzde: + príplatky: 25% nočná zmena ,50% nedeľa, 100% sviatok. Možnosť aj nadčasov.

Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Popis pracovného miesta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry), ktorí budú pracovať s

rôznymi balíkmi v DHL sklade.

Náplňou práce je vykladanie balíkov na triediacu linku podľa

objednávky, následné triedenie a príprava balíkov na expedíciu.

Pracuje sa na 3 zmeny.

Práca spočíva na nakladaní a vykladaní balíkov.

Požiadavky

Vlastné auto podmienkou, slúži na dopravu do práce (6km), nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava.

Zamestnávateľ ponúka

• Ubytovanie zabezpečene v zariadenom 5 izbovom byte

• 2 osoby na izbe, cena za osobu na mesiac je 250 €

• Parkovisko a wifi v cene

• Ubytovanie sa hradí až z prvej výplaty

• Nemecká pracovná zmluva

• Príspevok na dovolenku a Vianoce po skúšobnej dobe po pol roku

• Prihlásenie na príslušných úradoch v Nemecku

• Vyplácanie záloh

• Dlhodobé zamestnanie

• Možnosť zvýšenia mzdy

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Slovak
  • Basic
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Nice to meet you! We’re Randstad.Randstad is the global leader in the HR Services industry. By serving as a trusted human partner in today’s technology-driven world of talent, we help people secure rewarding jobs and stay relevant in the ever changing world of work. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands. Since September 2019 Randstad Germany has… Per saperne di più