Descrizione dell’offerta di lavoro

Starptautiska 5 zvaigžņu viesnīca “Grand Hotel Kempinski Riga” aicina savā komandā Spa speciālisti/-u

Galvenie pienākumi:

Nodrošināt augsta līmeņa Spa procedūras, ķermeņa masāžas, karsto akmeņu masāžu, pīlingus un ietīšanas, sejas kopjošās procedūras

Nodrošināt profesionālu un laipnu viesu apkalpošanu

Ievērot Spa speciālista standartus, higiēnas prasības, Spa darba kārtību un procedūras

Veikt pakalpojumu un kosmētisko līdzekļu aktīvu pārdošanu

Sniegt profesionālu un kvalitatīvu informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem un kosmētiskajiem līdzekļiem

Prasības kandidātiem:

Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība specialitātē, 3.līmeņa Spa speciālista sertifikāts

Vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze kā Spa speciālistam Spa salonā, Spa viesnīcā vai klīnikā

Priekšroka kandidātiem ar prasmēm veikt manikīru/pedikīru, vaksāciju, uzacu korekciju un krāsošanu, skropstu krāsošanu

Spēja apgūt jaunus standartus, sadarboties ar kolēģiem

Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Augsta atbildības sajūta un precizitāte

Atsaucīga personība, ar labām komunikācijas prasmēm

Mēs piedāvājam:

Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā

Profesionālās pilnveides iespējas un apmācības

Apmaksātas pusdienas

Profesionālu un dinamisku darba vidi

Teicamus darba apstākļus Rīgas centrā

Atalgojumu no 4.76 EUR (bruto) stundā, bonusu sistēma un sociālās garantijas

Darba laiks: 8 stundas dienā/ maiņu grafiks

Limitazioni relative al posto di lavoro

COVID 19 sertifikāts

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Competenze linguistiche:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Grand Hotel Kempinski Riga is 5 star luxury hotel situated in the heart of the Latvian capital - Riga. We are honored to hold multiple awards and being leading hotel in Baltics and within Kempinski family. The hotel features: 141 luxury rooms and suites along with an all-day-dining restaurant Amber and stylish rooftop restaurant & bar Stage 22, a Grand bar and Cigar… Per saperne di più