Descrizione dell’offerta di lavoro

Starptautiskas 5 zvaigžņu viesnīcas “Grand Hotel Kempinski Riga” restorāns aicina savā komandā PAVĀRU / -I (Demi Chef de Partie):

Prasības kandidātiem:

- Ne mazāk, ka trīs gadu darba pieredze pavāra amatā

- Restorāna un/vai viesnīcas restorāna pieredze

- Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

- Darba organizācijas prasmes, laika izjūta, punktualitāte

- Prasme strādāt komandā, labas komunikācijas spējas, prasme pielāgoties dažādām darba situācijām

- HACCP sistēmas pārzināšana

Mēs piedāvājam:

- Stabilu pastāvīgu darbu lielā starptautiskā uzņēmumā

- Pieczvaigžņu viesnīcas un augstas klases restorāna servisa un kulinārijas pieredzi

- Darbu saliedētā komandā

- Mūsdienīgas iekārtas, ļoti labus darba apstākļus

- Bezmaksas ēdināšanu un darba formu

- Profesionālo izaugsmi

- Atalgojumu 1265.00 EUR (bruto) mēnesī un sociālās garantijas

Limitazioni relative al posto di lavoro

HACCP sistēmas pārzināšana
COVID 19 sertifikāts

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 2 years
Competenze linguistiche:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Grand Hotel Kempinski Riga is 5 star luxury hotel situated in the heart of the Latvian capital - Riga. We are honored to hold multiple awards and being leading hotel in Baltics and within Kempinski family. The hotel features: 141 luxury rooms and suites along with an all-day-dining restaurant Amber and stylish rooftop restaurant & bar Stage 22, a Grand bar and Cigar… Per saperne di più