Descrizione dell’offerta di lavoro

Η Teleperformance παρέχει νέες θέσεις εργασίας για στελέχωση τμημάτων ανάπτυξης υφιστάμενου πελατολογίου, πωλήσεων και προώθησης.

Εάν διαθέτετε εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες, η Teleperformance Greece, συνεργαζόμενη με τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κόσμο και στην Ελλάδα, προσφέρει πληθώρα ευκαιριών εργασίας σε θέσεις ανάπτυξης υφιστάμενου πελατολογίου.

Οι συγκεκριμένες θέσεις αφορούν τηλεφωνική διαχείριση υφιστάμενων πελατών με σκοπό την διατήρησή τους, τη βελτίωση του customer experience και την ενημέρωση & προώθηση νέων προγραμμάτων και υπηρεσιών.

Τις παραπάνω υπηρεσίες παρέχουμε για πελάτες μας όπως η ΔΕΗ, ο μεγαλύτερος φορέας τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα, η πρώτη και σημαντικότερη εταιρία καφέ παγκοσμίως, κ.ά.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Τι προσφέρουμε:

Υψηλό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου, ανάλογη των αποτελεσμάτων

 Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές

 Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων στην Αθήνα

Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας

 Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας

Στην Teleperformance Greece, έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρίας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους, σας προσκαλούμε να γίνετε κομμάτι της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 10.000 μέλη, που προέρχονται από 101 εθνικότητες.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Greek
  • Fluent
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Established in 1989, Teleperformance Greece was the very first company to introduce contact center outsourcing in the local market. In 2002 it became the Regional Headquarters for the Teleperformance Operations in South Europe and the Middle-East and in 2004 it started becoming a major multilingual destination for Europe, the Middle East and Africa. Today, it is a global multilingual… Per saperne di più