Descrizione dell’offerta di lavoro

Kvalitātes inženieris

Pienākumi:

- Kvalitātes vadības sistēmas izstrāde, pilnveidošana un ieviešana uzņēmumā;

- Kvalitātes rādītāju procedūru, metožu, standartu un normu izstrāde, to ievērošanas kontrole;

- Par produktu kvalitāti saņemto sūdzību un pretenziju izskatīšana un analīze (Non Conformance Reports);

- Dalība ražošanas instrukciju izstrādē, gatavo produktu testēšanā un to kvalitāti apliecinošu dokumentu sagatavošanā;

- Produktu sagatavošana kvalifikācijas testēšanai, sertifikācijai un atestācijai.

Prasības:

- Augstākā tehniskā izglītība specialitātē;

- Darba pieredze vismaz 5 gadi;

- Zināšanas par uzstādījumiem, rīkojumiem, metodiskajiem un normatīvajiem materiāliem produktu kvalitātes vadībai;

- Zināšanas par tehniskiem jautājumiem (siltumtehnika, mehānika, fizika utt.);

- Vēlamas zināšanas siltumtehnikas un elektrisko mērījumu jomā;

- Spēja risināt nestandarta uzdevumus un piedāvāt jaunus tehniskus risinājumus;

- Spēja mērķtiecīgi un patstāvīgi organizēt savu darbu;

- Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā;

- Spēja un gatavība mācīties strādāt ar jaunu un nestandarta aprīkojumu;

- Motivācija profesionāli augt, vēlme pelnīt, tieksme uz rezultātu.

Mēnešalga no 1500 Eur (brutto)

Darbs Rīgā,  Pārbaudes laiks – 2 mēneši. CV sūtīt uz e-pastu: info@allatherm.com

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
More than 5 years
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Allatherm provides thermal science and heat transfer devices manufacturing expertise, contract Research & Development, and consulting services. Our R&D focuses on innovative solutions and devices for new advanced design concepts in the thermal management field.Key specialization and know-how is based on the profound expertise of two-phase heat transfer technology and devices including… Per saperne di più