Descrizione dell’offerta di lavoro

Galvenie amata pienākumi:

•    veikt pacientu veselības stāvokļa novērtēšanu;

•    plānot un sniegt aprūpi Neatliekamās medicīnas centra pacientiem;

•    veikt aprūpes darbības, kas nodrošina pacienta vajadzības;

•    nodrošināt pacientiem ārsta nozīmēto medikamentu saņemšanu;

•    veikt pacienta sagatavošanu diagnostiskajām un ārstnieciskajām procedūrām, izmeklēšanām;

•    veikt pacientu aprūpes procesa un rezultātu novērtēšanu;

•    nepieciešamības gadījumā mainīt aprūpes plānu;

•    nepieciešamības gadījumā sniegt pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Prasības pretendentiem:

•    2.līmeņa medicīnas māsas augstākā profesionālā izglītība vai bakalaura grāds māszinībās, vai profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē;

•    reģistrācija ārstniecības personu (Medicīnas māsu vai Neatliekamās medicīnas ārstu palīgu) reģistrā;

•    vēlams māsas sertifikāts/ vai Neatliekamās medicīnas ārsta palīga sertifikāts;

•    darba pieredze medicīnas māsas vai ārsta palīga darbā;

•    obligātas valsts valodas zināšanas;

•    prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt un darboties neatliekamās situācijās;

•    teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;

•    laipna un atsaucīga attieksme.

Piedāvājam:

•    dienas darba laiku (8:00 - 20:00 vai 10:00 - 22:00) vai diennakts darbu (8:00 - 8:00);

•    atbildīgu un dinamisku darbu, iespēju izrādīt iniciatīvu un dot ieguldījumu uzņēmuma attīstībā;

•    stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme nesertificētam speciālistam 6,30 EUR/h Bruto, sertificētam speciālistam 7,20 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās vai par dienas posteni, par darba stāžu, iespējamas piemaksas par darba intensitāti vai risku);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās vai par dienas posteni) nesertificētam speciālistam no 1323,00 EUR Bruto, sertificētam speciālistam no 1512,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

Darbiniekiem no attālākajām pilsētām vai to apkaimēm tiek piedāvāta apmaksāta dienesta viesnīca!

CV un pieteikumu (ar norādi Konkursam „Medicīnas māsa/Ārsta palīgs Neatliekamās medicīnas centrā”) sūtīt slimnīcas Personāla vadības departamentam elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv vai iesniegt personīgi Personāla vadības daļai (Rīgā, Pilsoņu ielā 13 , LV-1002); tālrunis informācijai 6706 9725

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Per saperne di più