Descrizione dell’offerta di lavoro

Galvenie amata pienākumi:

Veikt pacientu vitālo rādītāju novērošanu un dokumentēšanu. Veikt pacientu aprūpi, sagatavošanu akūtajām operācijām un ķirurģiskām manipulācijām. Veikt izgulējumu profilaktiskos pasākumus, nodrošināt medikamentu ievadi atbilstoši dokumentācijai. Sniegt neatliekamo palīdzību.

Prasības pretendentiem:

  • medicīnas māsas izglītība;
  • reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
  • vēlams sertifikāts nozarē;
  • vēlama pieredze anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas darbā;
  • obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu, angļu);
  • teicamas saskarsmes spējas;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu;
  • profesionālas izaugsmes iespējas.
  • darba laiks: maiņu darbs (12/24h).

Atalgojums:

  • stundas PAMATA likme nesertificētām māsām 7,95 EUR/h Bruto, sertificētām māsām 9,15 EUR/h Bruto;
  • piemaksas atbilstoši darba likumdošanai un koplīgumam (par darbu nakts stundās vai par dienas posteni, par darba stāžu, iespējamas piemaksas par darba intensitāti vai risku);
  • vidējā mēnešalga par 168h (ieskaitot piemaksu par darbu nakts stundās vai par dienas posteni) nesertificētām māsām no 1669,00 EUR Bruto, sertificētām māsām no 1921,00 EUR Bruto;
  • papildus mainīgā darba samaksas daļa (apmērs atkarīgs no sasniedzamo darba mērķu izpildes).

CV un pieteikumus (ar norādi "Medicīnas māsa 39. nodaļā vai Reanimācijā") sūtīt slimnīcas Personāla vadības daļai elektroniski uz e-pastu: personals@stradini.lv; tālrunis informācijai 6706 9725

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā. Slimnīca lepojas ar mūsdienu prasībām un kvalitātei atbilstošu, modernu… Per saperne di più