Descrizione dell’offerta di lavoro

Uzņēmums SIA TheSoul Studio Latvia, ​reģ.Nr. 50203239981,

aicina darbā

biroja administratoru (3341 01)

Prasības kandidātiem: augstākā izglītība (bakalaura grāds) vai trīs gadu pieredze attiecīgajā jomā.

Alga: no 1500 līdz 2500 (bruto).

Mēs piedāvājam konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: thesoulstudio@inbox.lv

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Per saperne di più