Descrizione dell’offerta di lavoro

Mes tikimės, kad Tau svarbu:

  • Asmeninis augimas – būsi didelės, nuolat tobulėjančios organizacijos dalis ir turėsi realias karjeros galimybes;
  • Saugumas - užtikrinsime konkurencingą darbo užmokestį laiku;
  • Lankstumas – dirbsi patogiu pamaininiu grafiku po 12 valandų (dieninė pamaina 7:30-19:30 val., naktinė pamaina 19:30-07:30 val.);
  • Papildomos naudos (draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, pasirinktinai sveikatos draudimas arba kelionės išlaidų kompensavimas, darbo rūbai ir jų priežiūrą).

Mes tikimės, kad Tu:

  • Turi ne žemesnį nei vidurinis/profesinis išsilavinimas;
  • Esi techniškas ir gamybinių įrengimų priežiūra bei išmanymas galėtų būti dominant sritis;
  • Manai, kad atsakomybė, veržlumas ir komandiškumas yra svarbios darbuotojo savybės;
  • Sieki mokytis ir tobulėti.

Mes Tau patikėsime:

  • Gamybinių įrengimų valdymą ir kontrolę (popieriaus pjovimo staklės);
  • Kasdienį gamybinių įrengimų aptarnavimą ir priežiūrą;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimą.

Atlyginimas

Nuo 1084 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Work experience:
Work experience is not required
Fascia salariale:
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

Apie musŽaliavą pakuotei gaminame jau nuo 1908 m., nors paties fabriko – AB „Grigeo Klaipėda“ ištakos siekia 1898 m. Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių ir korinio užpildo žaliavą) bei kartoninį korinį užpildą, o taip pat kartoninį korinį užpildą. Per saperne di più