Descrizione dell’offerta di lavoro

КАКВО ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС?

  • Извършване на измервания, дефектация, настройки и ремонтни дейности на телекомуникационна, радиокомуникационна и електронна апаратура и захранващи устройства;
  • Работа по проекти за инсталация и интегриране на телекомуникационна и радиокомуникационна апаратура;
  • Изготвяне на документи свързани с ремонта и поддръжката на апаратурата и спомагателното оборудване;
  • Участие в цялостния процес по изпълнение на договорните отношения на фирмата с клиенти и възложители по гаранционна и следгаранционна поддръжка на радио, телекомуникационна и навигационна апаратура и спомагателно оборудване;
  • Възможност за командировки в страната;
  • Управление на автомобил кат. В;
  • Инсталация и интеграция на апаратура и цялостни системи;
  • Разработване на технически, системни и работни проекти.

ОТДАДЕНИ СТЕ НА РАБОТАТА И ПРИТЕЖАВАТЕ:

  • Висше инженерно образование (с предимство са завършилите профили радио- или телекомуникации);
  • Експертни познания и професионален опит в областта на радио-, телекомуникациите и информационните технологии;
  • Владеене на Office пакет, Visio (с предимство са кандидатите с опит при работа с Unix/Linux, AutoCad);
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо.

Организираност и точност, инициативност и автономност; умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи; гъвкавост; усет към детайлите; добронамереност и отзивчивост към колегите; лоялност към компанията и служителите.

„Балкантел“ OOД гарантира поверителността на кандидатите, според изискванията на Закона за защита на личните данни.

Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете CV на hr@balkantel.net

t.

Dettagli dell’impiego
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • Bulgarian
  • Fluent
Fascia salariale:
Not provided
Date of expiry:

Informazioni sull’azienda

„Балкантел“ ООД е проектно-ориентирана инженерингова компания, създадена през 1990 г. и специализирана в областта на:разработване и производство на иновативни продукти и технологии;системи за управление на въздушното движение и навигация на въздухоплавателни средства, с приложения в гражданската и военната авиация;специализирани военни комуникационни и навигационни системи;жп системи за… Per saperne di più