Descrizione dell’offerta di lavoro

Mes jums siūlome

  • neribotą priedą prie atlyginimo, priklausantį nuo Jūsų pasiektų rezultatų;
  • perspektyvų, įdomų ir dinamišką darbą;
  • profesionalius kolegas ir draugišką atmosferą darbe;
  • tobulėjimo galimybes.

Darbo pobūdis

Būsite atsakingi už:

  • Saugos tarnybos „Argus“ paslaugų ir produktų pardavimus;
  • nuolatinį darbą su mūsų esamais klientais;
  • naujų klientų paiešką;
  • geriausio sprendimo klientui suradimą;
  • pardavimo skatinimo veiksmų planavimą ir įgyvendinimą;
  • komercinių pasiūlymų rengimą;
  • pardavimo ataskaitų rengimą, informacijos rinkimą, rinkos analizę.

Reikalavimai kandidatui

Mes tikimės:

  • turite praktinę darbo patirtį pardavimo srityje;
  • esate aktyvi, komunikabili asmenybė;
  • pasižymite noru tobulėti bei motyvacija mokytis;
  • turite puikių planavimo ir derybinių įgūdžių.

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Competenze linguistiche:
  • English
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

UAB saugos tarnyba „Argus“25 metus sėkmingai rinkoje dirbanti saugos tarnyba "Argus", teikia apsaugos paslaugas ir siūlo inovatyvius kompleksinius apsaugos sprendimus. Saugu ir patikima dirbti kartu! Per saperne di più