Descrizione dell’offerta di lavoro

-Осъществява технлогичен и качествен контрол на изготвената продукция;

-Следи за спазване на приетите стандарти и изисквания за качеството на продукцията и използваните материали;

-Следи за изпълнение на изискванията, заложени в конструктивната и технологичната документация за производство на дадено изделие;

-Извършва комплектация и контрол на документацията;

-Дава предложения за подобряване на контрола върху качеството на изготвената продукция и оптимизиране на работните процеси.

Dettagli dell’impiego
Campo d’occupazione:
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Durata dell'esperienza lavorativa:
Up to 1 year
Competenze linguistiche:
  • English
  • Very good
Fascia salariale:
Date of expiry:
Link for more information:

Informazioni sull’azienda

SKYMONT is Bulgarian company, founded in 1999, based in the town of Haskovo. We are situated on 30 000 m2 fabrication area, equipped with 4 gantry cranes (16t), 5 portal cranes (5t), blasting, sandblasting and painting units, 250,00m2 each.Our goal is to offer high quality products, loyal customer support, implementation of innovative materials and technologies in the following… Per saperne di più