Az állásajánlat leírása

Skupaj premikamo svet – in to že več kot 100 let. Kot vodilni mednarodni razvojni partner in sistemski dobavitelj avtomobilske industrije si pri MAHLE prizadevamo, da bi bila mobilnost vedno učinkovitejša, okolju prijaznejša, udobnejša in stroškovno učinkovitejša. V okviru svoje dvojne strategije razvijamo tako inteligentne motorje z notranjim zgorevanjem, ki uporabljajo vodik in druga nefosilna goriva, kot tudi tehnologije gorivnih celic in električno mobilnost.

V letu 2019 je družba MAHLE z več kot 77.000 zaposlenimi ustvarila približno 12 milijard prometa in je prisotna v 30 državah na 160 lokacijah, ki vključujejo 16 velikih raziskovalnih in razvojnih centrov. Postanite del naše ekipe MAHLE! #StrongerTogether

Vaše naloge in odgovornosti

  • Vpenjanje orodij;
  • Menjava dokumentacije na delovnem mestu;
  • Nastavitve parametrov po dokumentaciji in zagon;
  • Nadzor in beleženje statusa v dokumentaciji naprave (dnevnik stroja, vzdrževanje, lista napak, 5S);
  • Skrb za pravočasno oskrbo delovnih mest z materialom;
  • Vodenje evidenc o opravljenem delu;
  • Opravljanje del po naročilu vodje izmene;
  • V primeru odsotnosti vodje izmene razporejanje zaposlenih na delovna mesta;
  • Poučevanje zaposlenih o pravilnem izvajanju delovne operacije;
  • Odgovornost za red in disciplino, urejenost in čistočo na delovnih mestih;

Vaše spretnosti in veščine

  • Zaključena poklicna ali srednja tehnična šola smer elektrotehnik, mehatronika ali strojna smer;
  • Poznavanje in uporaba merilne opreme;
  • Delo poteka v treh izmenah

Poleg dela v odlični ekipi vas bomo spodbujali k doseganju osebnega potenciala. Čakajo vas razburljive naloge in raznolike možnosti kariernega razvoja.

JOBS.MAHLE.COM

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Company develops and produces starters, alternators, motors and electric drive and mechatronic systems. The products are designed for industrial applications, agricultural and construction machinery, commercial vehicles, electric means of transport and automotive industry.By advanced products and solutions,company contributes to sustainable transport, promotion of electric mobility and efficient… További információ