Partneroldalak:EURESELA

Senior értékesítési menedzser

by:  Pannon-Work Zrt.

Ennek az ajánlatnak lejárt az érvényességi ideje

Már nem pályázhat erre az állásajánlatra. Kérjük tekintse meg az összes elérhető állás listáját, hogy találjon még érvényes ajánlatokat.

Az állásajánlat elérhető a következő eseményre:

Munkahely: Budapest

Feladatok

  • értékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása,
  • potenciális partnerkapcsolati lehetőségek feltárása,
  • új stratégiai ügyfelek akvirálása,
  • meglévő ügyfélkör kezelése, a termék/szolgáltatási portfólió és az abból származó bevételek növelése,
  • értékesítési folyamat optimalizálása,
  • részvétel a termékek és szolgáltatások fejlesztésében az üzleti igényeknek megfelelően,
  • junior értékesítő kollégák szakmai támogatása,
  • szoros együttműködés az operatív vezetővel és a társosztályokkal (termékfejlesztés, marketing, műszaki terület).

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség üzleti vagy technológiai területen,
  • legalább 10 év releváns tapasztalat,
  • 5 év nemzetközi területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • stratégiai gondolkodásmód,
  • döntésképes, proaktív, határozott és agilis személyiség,
  • kiváló problémamegoldó-, szervező- és kapcsolatteremtő készség.

Előnyök

  • mesterdiploma,
  • kereskedelem/gyártás/pénzügy területen vagy állami szektorban szerzett tapasztalat,
  • logisztikai szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat.

A cégről

Innovatív logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk professzionális értékesítési csapatába keresünk senior értékesítési menedzsert export piaci kapcsolatok kialakításához és fejlesztéséhez.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (bónusz, étkezési támogatás, baleset- és életbiztosítás, sportolási lehetőség)
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • családias hangulat, jó csapat.
Ennek az állásnak lejárt az érvényességi ideje
EOJD