Partneroldalak:EURESELA

Senior Szoftverfejlesztő (JAVA)

by:  Pannon-Work Zrt.

Ennek az ajánlatnak lejárt az érvényességi ideje

Már nem pályázhat erre az állásajánlatra. Kérjük tekintse meg az összes elérhető állás listáját, hogy találjon még érvényes ajánlatokat.

Az állásajánlat elérhető a következő eseményre:

Senior szoftverfejlesztő (Java)

Munkahely: Budapest

Feladatok

  • EDI integrációval kapcsolatos feladatok ellátása TIBCO környezetben,
  • a teljes fejlesztési folyamatban való részvétel,
  • ügyféligények felmérése, valamint a projektek technikai tervének elkészítése,
  • fejlesztési feladatok ellátása Java programozási nyelven, illetve JavaScript-tel,
  • már meglévő alkalmazások technikai támogatása,
  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • fejlesztői tesztek elvégzése (Java/JUnit),
  • junior kollégák támogatása.

Elvárások

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • 4-5 éves IT területen, preferáltan Java programozásban szerzett tapasztalat,
  • XML és XSLT technológiák ismerete,
  • SQL magabiztos ismerete,
  • EDI technológiák, szabványok magabiztos ismerete,
  • középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás,
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előnyök

  • ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • TIBCO termékek ismerete,
  • SOA architektúra ismerete,
  • fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git).

A cégről

Partnerünk, a Hellmann SSC, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk bővülő professzionális IT csapatába keresünk Senior Java fejlesztő munkatársat, aki nyitott lehet új technológiák elsajátítására.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat.
Ennek az állásnak lejárt az érvényességi ideje