Partneroldalak:EURESELA

Senior Linux rendszerüzemeltető

by:  Pannon-Work Zrt.

Ennek az ajánlatnak lejárt az érvényességi ideje

Már nem pályázhat erre az állásajánlatra. Kérjük tekintse meg az összes elérhető állás listáját, hogy találjon még érvényes ajánlatokat.

Az állásajánlat elérhető a következő eseményre:

Munkahely: Budapest

Feladatok

  • Linux szerverek monitorozása, üzemeltetése, karbantartása, mentése,
  • virtualizációs környezet kialakítása és üzemeltetése,
  • alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése,
  • belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra teljes üzemeltetése,
  • a szervertermek hálózati infrastruktúrájának tervezése és üzemeltetése, konfigurálása,
  • a rendszerek folyamatos magas rendelkezésre állásának biztosítása,
  • hozzáférés-, jogosultságkezelés,
  • felmerülő incidensek értelmezése és hibák elhárítása,
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása.

Elvárások

  • minimum felsőfokú végzettség,
  • legalább 4-5 éves tapasztalat Linux (főként Debian) rendszer telepítésében és üzemeltetésében,
  • alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat (Apache, Nginx, PHP-FPM),
  • adatbázis kezelő szerver ismeret (MySQL),
  • virtualizációs platformok ismerete (KVM, XEN),
  • problémamegoldó, csapatjátékos személyiség,
  • terhelhető, ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • szakmai, alapszintű angol nyelvtudás.

Előnyök

  • HA rendszerek ismerete,
  • Streaming illetve Openstack ismeret,
  • Docker technológiában szerzett tapasztalat,
  • Verziókezelő ismerete (GIT, SVN),
  • script nyelvek ismerete.

A cégről

Szerver bérléssel, üzemeltetéssel és szerver hostinggal foglalkozó magyar tulajdonú Partnerünk budapesti csapatába keresünk elhivatott, motivált Senior Linux rendszerüzemeltetőt.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú, motiváló, barátságos munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • heti 2 nap Home Office lehetőség.
Ennek az állásnak lejárt az érvényességi ideje
EOJD