Partneroldalak:EURESELA

Senior Backend fejlesztő

by:  Pannon-Work Zrt.

Ennek az ajánlatnak lejárt az érvényességi ideje

Már nem pályázhat erre az állásajánlatra. Kérjük tekintse meg az összes elérhető állás listáját, hogy találjon még érvényes ajánlatokat.

Az állásajánlat elérhető a következő eseményre:

Munkahely: Budapest

Feladatok

  • az intelligens közlekedési rendszerekhez kapcsolódó teljes szoftver architektúra tervezésében és az implementációs folyamatban való részvétel,
  • robusztus rendszerek, keretrendszerek, szoftverkomponensek és API-k fejlesztése,
  • a szoftver fejlesztésében, tesztelésében, telepítésében és karbantartásában való részvétel,
  • a teljesítmény optimalizálása érdekében, meglévő keretrendszerek és könyvtárak felhasználása és testreszabása,
  • stratégiai döntések meghozatala kihívást jelentő technikai kérdésekben,
  • a projektvezető, fejlesztő és üzemeltető munkatársakkal való együttműködés.

Elvárások

  • legalább 5 éves tapasztalat komplex rendszerek megtervezésében és fejlesztésében,
  • magabiztos Java/Python ismeret,
  • REST API fejlesztésben való tapasztalat,
  • magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan,
  • Web service technológiákban szerzett tapasztalat (pl.: Microservices, SOAP, XML, REST, WebSockets),
  • adatbázis ismeretek (PostgreSQL),
  • szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
  • aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

  • CI/CD rendszer ismeret (GitLab, Jenkins)
  • PaaS technológiák ismerete (Docker, Kubernetes)
  • beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).

A cégről

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior backend fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
  • fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  • évi több alkalommal külföldi utazás,
  • rugalmas munkaidő.
Ennek az állásnak lejárt az érvényességi ideje