Az állásajánlat leírása

Diákmunka - Árufeltöltés / kasszázásMunkahely: Győr

Tesco-s diákmunkánkkal most mindenki megtalálhatja a számításait! Kiemelt díjazás, órarendhez igazítható munkaidő és egy szuper, támogató csapat vár Rád, akár hosszú távon is!

Az alábbi feladatkörökből választhatsz:

1. Árufeltöltés (csak éjjel, 8 órában)

2. Pénztárosi feladatok (rugalmasan)

Elvárások

  • betöltött 17. életév

  • aktív/passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

  • előny: érvényes egészségügyi kiskönyv

Munkaidő, beosztás: Hétfőtől vasárnapig, napi 4-5-6-7-8 órában, heti min. 2-3 alkalommal

Feladatvégzés helye: Győr - Tesco üzletek egyike

Bérezés:  br. 1269 - 1869 Ft / óra

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… További információ