Az állásajánlat leírása

DIÁKMUNKA - Anyaggazdálkodási terület leltározása

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • Órabér: Bruttó 1500Ft/óra
  • utazási jegy költségtérítés 86%-ban Budapest közigazgatási határa és Dunakeszi közt
  • minden nap 2 fogásos ebéd.

Munkaidő:

2020.11.30-12.11-ig tartó munka, hétköznap 6:25-14:55-ig tartó munkaidővel. A két hét alatt minimum 5 napot kell vállalni.

Feladatok:

  • Vonatkocsikhoz szükséges alkatrészeket kell leltározni egészen a kis csavaroktól kezdve a 10 kilós alkatrészekig
  • Max. 20 kilóig kell emelni. (Ezért a fiúknak szükséges hozzá a jó fizikum, a lányok adminisztrálnak, besegítenek.)

Elvárások:

  • Alkalmassági vizsgálat a cég által megadott szempontok szerint, munkaruha és munkavédelmi cipő, amit a helyszínen biztosítanak.
  • Jó látás és számolási készség.
Állás részletei
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… További információ