Az állásajánlat leírása

A Villeroy & Boch Magyarország Kft. Szolgáltató Központjába, a Customer Service csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs finn vagy svéd nyelvtudással (back office terület)

Feladatok:

  • Vevői rendelések rögzítése (kézi rögzítés, OCR és EDI rendelések feldolgozása)
  • Ajánlat rögzítése a CRM, Salesforce és SAP rendszerekben
  • Jóváírások és visszáru rendelések rögzítése
  • Végfelhasználói reklamációk rögzítése a CRM és Salesforce rendszerekben
  • Információs anyagok és értékesítési dokumentumok biztosítása
  • Egyéb tranzakciós támogató feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a konszern vevőivel

Elvárások:​

  • Középszintű finn vagy svéd nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Középfokú végzettség
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Folyamatosan bővülő, vevőszolgálati központban való munkavégzés
  • Kellemes és modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Család barát munkahely

Szükséges tapasztalat:

  • A pozíció betöltéséhez nem feltétel a szakmai tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jelentkezéseket a hmv.hr@villeroy-boch.com e-mail címre várjuk.

Állás részletei
Foglalkozási terület:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Finnish
  • Good
  • Swedish
  • Good
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A Villeroy & Boch Magyarország Kft. több, mint 50 éves múlttal rendelkező munkáltató, mely 1992 óta tartozik Európa egyik legnagyobb, több, mint 270 éves múltra visszatekintő kerámiagyártójához, a Villeroy & Boch konszernhez. Székhelye Csongrád-Csanád megyében, Hódmezővásárhelyen, a mintegy 45ezer főnek otthont és munkahelyet adó alföldi városban van. További információ