Az állásajánlat leírása

Teljes körű export-import tevékenység folyamatos előkészítése, bonyolítása

Főbb feladatok

  • A vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Vevői rendelések kezelése, rendelés fogadás, visszaigazolás, a rendszerbe való rögzítés.
  • Export szállítási terv készítése, annak folyamatos lekövetése, működtetése, a társszervek informálása
  • Exportszállítások operatív bonyolítása
  • szállításszervezés, egyeztetés a vevővel
  • kereskedelmi okmányok elkészítése,
  • vámkezelési megbízások, feladása, lekövetése,
  • Kiemelt importtételek teljes importbonyolítása
  • szállítás-szervezés, szállítmányozóval való kapcsolattartás
  • vámkelezés bonyolítása
  • A vállalatnál folyó szállítási, szállítmányozási tevékenység szervezése, működtetése
  • szállítmányozó cégek felkutatása, ajánlatkérések bekérése, értékelése, szerződések előkészítése
  • export, import, belföldi szállítási igények begyűjtése, pontosítása
  • heti szállítási tervek készítése, aktualizálása, partnerek tájékoztatása
  • szállítmányozó partnerek értékelése
  • Kapcsolattartás a vámhatósággal
  • Statisztikák, gazdasági jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a cég üzemi logisztikai irányításával, a minőségbiztosítással a műszaki és a számviteli, pénzügyi osztállyal
  • Kapcsolattartás az anyavállalat kereskedelmi-logisztikai osztályával.
  • Feladatát képezi még minden olyan egyéb gazdasági-logisztikai munka, amellyel az ügyvezető személyesen megbízza.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Iskolai végzettség: minimum középfokú végzettség
  • Szakmai végzettség: kereskedelmi, külkereskedelmi, logisztika szakirány
  • Gyakorlati idő: 3 év kereskedelmi, vagy logisztika területen szerzett tapasztalat
  • Kompetenciák (személyi tulajdonságok):
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás, jó problémamegoldó készség
  • folyamat és rendszerszemlélet
  • rugalmasság, dinamizmus
  • következetesség, megbízhatóság
  • költséghatékonysági szemlélet
Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

A HRC Groupot, mint cégcsoportot azzal a céllal hoztuk létre, hogy a személyzeti problémákra sokszínű, átfogó megoldásokat kínálhassunk Partnereink számára. Mi, a HRC Group csapata, azon dolgozunk, hogy az álláskeresők megtalálják a számukra legmegfelelőbb munkahelyet, a cégek pedig a legjobb munkatársakat.Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés és diákmunka mellett tréningekkel,… További információ