Az állásajánlat leírása

Projekt mérnök - Gyakornok (Beruházás)

A Suez Water Technologies & Solutions oroszlányi üzeme, a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva, különleges víztisztító beredezéseket és rendszereket állítunk elő, mellyel tiszta vizet biztosítunk a jövő generációinak.

A munkakör célja:

A mostani beruházás célja a legnagyobb európai víztisztító membrán-gyártó létesítmény létrehozása. A 9,6 milliárd forint értékű fejlesztéssel a gyártókapacitás bővítése mellett egy új, könnyűszerkezetes raktár is felépül a telephelyen.

A beosztás alapvető célja az oroszlányi gyáregységünk beruházásában való segédkezés mind műszaki és adminisztratív szempontból, annak érdekében hogy a beruházási munkálatok határidőben és tervek szerint elkészüljenek.

Feladatok:

  • Projekt csapat napi munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása – dokumentációk naprakészen tartása, riportok készítése, ajánlatok elemzése
  • Részvétel projekt előkészítésben, mérési és adatgyűjtési feladatokban
  • AutoCad rajzok készítése, módosítása
  • Projekt vezetések helyszíni támogatása

Elvárások:

  • Gépész főiskolai, vagy egyetemi hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCad tervezői program felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Épületgépészeti ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bruttó 1410 Ft/óra + cafeteria
  • utazási költségtérítés tömegközlekedéssel: jegyek és bérletek térítése
  • utazási költségtérítés autóval történő bejárás esetén: NAV norma szerinti nettó 15 Ft/km + bruttó 40 Ft/km
Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Fluent
Bérsáv:
Date of expiry:

A vállalatról

SUEZ draws on the expertise it has been developing since the late 19th century to help people constantly improve their quality of life by protecting their health and supporting economic growth.We work to provide access to essential environmental services for everyone. We supply high-quality water, suited to every type of use, and ensure the protection of this common good. We recover wastewater… További információ