Az állásajánlat leírása

A munkakör alapvető célja új célgép, gyártó berendezés, robotos gyűártócellák tervezéséhez, üzembe helyezéséhez, próbagyártáshoz, dokumentáláshoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, koordinálása, támogatása.

Feladatok, felelősségek:

  1. Projekt feladatra elméleti megvalósulási dokumentáció készítése
  2. Részletes műszaki dokumentáció, gyártási dokumentáció készítése
  3. Beszállítók, árajánlatok beszerzése
  4. Folyamatos kapcsolattartás a kivitelezőkkel, mérnöki művezetés, szükség esetén
  5. Berendezés összeszerelése és üzembe helyezése
  6. A berendezés üzembe helyezéséhez szükséges dokumentáció előállítása
  7. A berendezés telepítése,
  8. Karbantartók, operátorok, mérnökök oktatása
  9. Üzembehelyezés, integráció
  10. Próbagyártás koordinálása, támogatása, részvétel a lebonyolításban
  11. Felügyelet a próbaüzem során
  12. Munkahelyi felettesei utasítására vagy saját kezdeményezésére olyan eseti feladatokat is teljesítenie kell, melyek a munkaköri leírásban tételesen nem szerepelnek, de a munkakör rendeltetéséből megállapíthatóan tevékenységi körébe tartoznak, vagy szükséghelyzetből adódnak, illetőleg a munkakör járulékos részét képezik.
  13. Köteles munkáját a legjobb tudása szerint végrehajtani, a Munka Törvénykönyve, munkaszerződése, valamint a munkáltató munkavégzésre vonatkozó szabályait betartani, továbbá a munkájához szükséges szakmai továbbképzéseket maximális teljesítménnyel elvégezni, a szükséges jogszabályi előírásokat napi szinten követni.

Szükséges végzettség és tapasztalat:

  1. Gépészmérnök végzettség
  2. 5 éves releváns munkatapasztalat
  3. Társalgási angol nyelvtudás előny
  4. B kategóriás jogosítvány
  5. Érvényes útlevél
  6. Targonca vezetői engedély, előny

Előny

Angol nyelvismeret

 Munkavégzés helye: Oroszlány illetve Székesfehérvár

Állás részletei
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • Hungarian
  • Very good
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

SUEZ draws on the expertise it has been developing since the late 19th century to help people constantly improve their quality of life by protecting their health and supporting economic growth.We work to provide access to essential environmental services for everyone. We supply high-quality water, suited to every type of use, and ensure the protection of this common good. We recover wastewater… További információ