Partneroldalak:EURES

Nacionālie bruņotie spēki

-tól / -től: Latvia

A szervezet regisztrálta részvételét a következő esemény(ek)re:

Profesionālais militārais dienests Nacionālajos bruņotajos spēkos ir cieņas un goda apliecinājums savai tēvzemei - karavīrs aizsargā ģimeni, tautu un valsti. Profesionālais dienests var būt arī tava nākotnes profesija. Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs!

European Job Days

This content is hosted by a third party (www.youtube.com). By showing the external content you accept the terms and conditions of www.youtube.com.

Show external content

Your choice will be remembered and saved in a cookie managed by europeanjobdays.eu until you clear cookies stored by your browser.

Állásajánlatok

Karavīrs

Kínálva által:  Nacionālie bruņotie spēki
Munkahely: Latvia
Izvēloties militāro karjeru un kļūstot par karavīru, tu iegūsi stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, kas sākas no 900 eiro pēc nodokļu nomaksas, un plašas sociālās garantijas, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās, darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautisko operāciju rajonos. Pamatprasības, lai kļūtu par karavīru: Latvijas Republikas pilsonis, vecumā no 18 līdz... Bővebben
EOJD