Az állásajánlat leírása

Alábbi hirdetésünkkel egy olyan vállalathoz keresünk PROJEKT MENEDZSER / SENIOR TECHNICAL SALES SUPPORT ENGINEER munkatársat, amely mérnöki szolgáltatásokkal, termékek gyártásával, értékesítésével foglalkozik. A munka során lehetőség van az önálló illetve a csapatban történő munkavégzésre, külföldi munkatapasztalat szerzésre. A cég globális irodahálózata elsősorban az élelmiszer-, és italipari, energetikai és ipari vevőkkel áll kapcsolatban. Több mint 35 országban jelen levő nagyvállalat 25 fős családias csapatába várjuk az új kollégát.

Feladatok:

  • Aktuális projektek önálló menedzselése:
    • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a megrendelővel és az anyagcéggel;
    • a projekt ütemtervének betartása és költségvetésének figyelése.
  • Sales support tevékenység:
    • vezető ajánlati munkájának segítése;
    • magyar és angol nyelvű árajánlatok elkészítése;
    • sales process folyamatos nyomon követése;
    • műszaki megoldások kidolgozása, fordítások készítése;
    • vevői műszaki kérdések megválaszolása;
    • prezentációk készítése és előadása;
    • angol nyelvű telefon konferenciákon való részvétel.

Elvárások:

  • műszaki, vagy élelmiszeripari területen szerzett BSc vagy MSc diploma;
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • projekt menedzser munkakörben szerzett tapasztalat;
  • AutoCad és Inventor alapvető szintű ismerete;
  • kreatív és precíz munkavégzés.

Egyéb információk:

  • nemzetközi kapcsolatok és lehetőségek;
  • családias, támogató csapat;
  • tudással és tapasztalattal arányos bérezés;
  • munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület;
  • munkaidő: H-P, 8:00-16:30-ig.
Állás részletei
Ágazat:
Foglalkozási terület:
Work experience:
Work experience is not required
Nyelvismeret:
  • English
  • Very good
Bérsáv:
Date of expiry:
Link for more information:

A vállalatról

Cégünk több mint 20 éve munkaerő toborzással, kiválasztással, szervezéssel foglalkozik. Országosan 5 irodánkban azon dolgozunk kollégáinkkal, hogy több száz megbízónk elégedett legyen az általunk kiválasztott jelöltekkel és hosszú távon sikeresen együtt tudjanak működni, akár ÖNNEL. Lehetőségeinkl: www.produkteam.hu További információ