Description de l’offre d’emploi

Állás lehetőség: vezető szerelő (magfeldolgozó technológia)

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépberuházások specialistája, akinek a neve a szakmában jól cseng, VEZETŐ SZERELŐT keres.

Munkavégzés helye: (Kelet-) Magyarország.

Szerelőt keresünk technológia gépész kivitelezéséhez. Ha kedveled a vidéki utazással járó, önálló munkát, érzed az erőt és a tehetséged magadban, hogy másokat szaktudásoddal irányíts, jelentkezz! Gépész/ mezőgépész vezetőszerelőt keresünk csúcs minőségű gépeink helyszíni összeépítéséhez. Munkaviszonyban stabil munkahelyen, profi háttér támogatással, a projekt csapat tagjaként. Változatos feladatok, szakmai fejlődés. Kiemelt kereseti lehetőség a feladathoz mérten.

Az ideális jelölt szereti az utazással járó szerelési munkát, szívesen old meg újszerű feladatokat és képes kisebb szerelői csapattal együtt dolgozni, az iránytói szerepet betölteni.

Fő feladat:

  • a gépészeti szerelés, szerviz
  • a helyszíni szerelésnél
    • az alvállalkozók munkáját koordinálja
    • a szerelési anyagról gondoskodik

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Követelmény:
    • gépész/mezőgépész végzettség
    • műszaki rajz olvasás
    • B kat jogosítvány, gépkocsivezetési tapasztalat
    • targonca vezetői és emelőgép kezelői képesítés
    • a szervizes vagy kivitelezési/ beruházás bonyolítói tapasztalat előny

Juttatás:

  • átlagon felüli alapbér + cafeteria + szerviz autó + mobil telefon
  • teljesítménytől függő kiegészítő bér
  • profi, nemzetközi csapatba tartozás, egyéni fejlődési lehetőség

Jelentkezni (lehetőség szerint fényképes) önéletrajzzal 2019 december 20-ig lehet.

e-mail cím: munka@chh.hu; további infó: (+36) 30/ 4245-271

Információ a cégről: www.chh.hu

Informations détaillées relatives à ce poste
Domaine d’enseignement:
Work experience:
Work experience is required
Durée de l’expérience professionnelle:
Between 2 and 5 years
Fourchette salariale:
Date of expiry:

À propos de l’entreprise

Kulturált munkakörnyezet, barátságos csapat, modern gépek. Ide várunk új kollégákat!A CHH Műszaki KFT magfeldolgozó technológia tervezésével, gyártásával és szerelésével 15 éve foglalkozó győri székhelyű, sikeres cég. Pour en savoir plus