Descripción de la oferta de empleo

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Teszt és Hibaelemző Mérnök

mikrohullámú területre

  • Mikrohullámú teszterek, telepítése, tovább fejlesztése, karbantartása
  • A teszterek és tesztfolyamatok minőségi mutatóinak (KPI) folyamatos fejlesztése
  • A területhez kötődő hibaelemzéséi és javítási folyamatok, tervezése és üzemeltetése
  • A teszt és debug adatok folyamatos elemzése és riportálása
  • A vevő által meghatározott mérések és kísérletek végrehajtása, dokumentálása
  • A termelés területen magas színvonlú szakmai támogatás nyújtása
  • Szervezése és végrehajtása a műszerek kalibrációs és karbantartó tevékenységeinek
  • A teszt és debug folyamatok hatékony működtetéséhez szükséges eszközök beszerzése
  • Munkautasítások készítése, oktatás, a debug technikusok mentorálása
  • Részvétel  (akár vezetőként is) a különböző fejlesztési projektekben,  mint pl.:NPI, FMEA, LEAN, 5S, PCG..
  • Napi kommunikáció a vevőkkel, beszállítókkal, társosztályokkal (megbeszélések, konferencia hívások, levelezés,stb)

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (RF/Telekommunikáció/Elektronika/Mikrohullám)
  • RF és/vagy mikrohullámú manuális mérési tapasztalat
  • Digitális és analóg rendszer-technikai ismeretek
  • MS operációs rendszerek, illetve office csomagok hatékony használata a napi rutin során
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód,  tulajdonosi szemlélet

Előnyök:

  • RF vagy mikrohullámú termék tesztelésével és hibaelemzésével kapcsolatos tapasztalatok
  • PCBA vagy rendszer szintű mérési tapasztalat (4-80 GHz)
  • Micro-strip technológiával kapcsolatos, fejlesztési és javítási gyakorlat
  • Gyakorlati tapasztalat különböző kézi forrasztási technológiákban
  •  C++, Java, SQL, Labview, CVI, Test Stand programnyelvek ismerete, fejlesztési tapasztalat
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

AMIT TESZÜNK, AZ SZÁMÍT. RÓLUNK A Sanmina világszerte gyártója a legösszetettebb és leginnovatívabb optikai, elektronikai és mechanikai eszközöknek. A világ egyik vezető integrált gyártási szolgáltatásokat nyújtó vállalataként, 2015-ös üzleti évben árbevétele elérte a 6,37 milliárd dollárt. A Sanmina egyedi tervezési, gyártási és globális szállítási- és ellátási lánc megoldásokat… Más información