Descripción de la oferta de empleo

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft.Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SMT Engineer

Feladatok:

  • A  területéhez tartozó  KPI-ok (FPY, valós hiba arány, szórás, folyamathoz köthető állásidő, SMT folyamatidő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése
  • A felelősségi körébe tartozó gépsorok, folyamat- és gépképességének biztosítása, a gyártósor megfelelő felszereltségének biztosítása
  • A felelősségi körébe tartozó gépsorok eszközeinek biztosítása és megfelelő állapot fenntartása  (stencil, alátámasztás,...)
  • A felelősségi körébe tartozó  futó termelés támogatása
  • A területéhez tartozó folyamatok optimalizációja
  • Biztosítsa, hogy az új termék bevezetések során, a területére  eső feladatok végrehajtásra kerülnek, a cég folyamatainak és elvárásainak megfelelő minőségben.
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival

Elvárások:

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT folyamatok alapos ismerete
  • SMT folyamatokhoz kapcsolódó eszközök tervezésében szerzett gyakorlat
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

AMIT TESZÜNK, AZ SZÁMÍT. RÓLUNK A Sanmina világszerte gyártója a legösszetettebb és leginnovatívabb optikai, elektronikai és mechanikai eszközöknek. A világ egyik vezető integrált gyártási szolgáltatásokat nyújtó vállalataként, 2015-ös üzleti évben árbevétele elérte a 6,37 milliárd dollárt. A Sanmina egyedi tervezési, gyártási és globális szállítási- és ellátási lánc megoldásokat… Más información