Descripción de la oferta de empleo

A Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt húsz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat az SGS divízióba:

                        Termékmérnök

Feladatok:

  • Belső és külső változások bevezetésének koordinálása a cég által kidolgozott folyamatok szerint.
  • Termékcsaládok életciklusának teljeskörű követése és összefogása.
  • Termékek ciklusidejének folyamatos frissítéséért felelősségvállalás.
  • Mérnöki próbagyártások / új termék bevezetések aktív támogatása, termelés irányító rendszerek beállítása.
  • Műveleti utasítások elkészítésében való aktív részvétel, szükséges adatok bekérése vevőtől vagy beszállítótól.
  • Termékekkel kapcsolatos meetingeken aktív részvétel, és rendszeres meeting szervezés a változások megbeszélésére, akciólisták nyomonkvetésére.

Elvárások:

  • Gépész,informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre:  eszter.kasa-nagy@sanmina.com

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

AMIT TESZÜNK, AZ SZÁMÍT. RÓLUNK A Sanmina világszerte gyártója a legösszetettebb és leginnovatívabb optikai, elektronikai és mechanikai eszközöknek. A világ egyik vezető integrált gyártási szolgáltatásokat nyújtó vállalataként, 2015-ös üzleti évben árbevétele elérte a 6,37 milliárd dollárt. A Sanmina egyedi tervezési, gyártási és globális szállítási- és ellátási lánc megoldásokat… Más información