Descripción de la oferta de empleo

Az Andritz Kft. a grazi székhelyű Andritz AG magyarországi leányvállalataként Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Ügyfélkapcsolati területére keresi

PROJEKTVEZETŐ

munkatársát.

LEGFONTOSABB KÖVETELMÉNYEK:

  • felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépészmérnök)
  • angol és/vagy német nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Project) ismeretek

SZEREPKÖR & FELADAT:

  • folyamatos kapcsolattartás külföldi megrendelőkkel, valamint belső projekttagokkal szóban és írásban
  • árajánlatok átvizsgálása és véleményezése
  • gyártási folyamat menedzselése megrendeléstől a kiszállításig a termelésirányítással közösen
  • költségelemzések és határidőtervek készítése a vezetőségnek és a megrendelőknek

ELVÁRT TAPASZTALAT:

  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • vállalatirányítási rendszerek ismerete

EGYÉB:

  • munkavégzés helye Tiszakécske
  • határozott idejű munkaszerződés

Várjuk fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a hr.andritzkft@andritz.com  e-mail címre.

Detalles del trabajo
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Az ANDRITZ csoport magyaországi leányvállalata az Andritz Kft., Közép Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó cége. Az Andritz Kft. elsősorban energetikai, vizerőművi, valamint papíripari gépgyártásra, és egyéb nagyméretű és súlyú, igényes, magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. A Kft. tevékenységével jelenleg maximum 150 tonnás szerkezetig képes… Más información