Descripción de la oferta de empleo

Starptautiska 5 zvaigžņu viesnīca “Grand Hotel Kempinski Riga” aicina savā komandā PORTJĒ/ ŠVEICARU.

Galvenie darba pienākumi:

  • Nodrošināt augsta līmeņa servisu
  • Laipna un profesionāla viesu sagaidīšana
  • Palīdzība viesiem ar bagāžu
  • Informācijas sniegšana viesiem par pilsētu un viesnīcas pakalpojumiem
  • Sadarbība ar citām viesnīcas nodaļām

Prasības kandidātiem:

  • Prasme strādāt komandā
  • Augsta atbildības sajūta un izpratne par izcilu servisu
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • Iepriekšēja darba pieredze viesnīcu vai tūrisma industrijā tiks uzkatīta par priekšrocību
  • Teicamas komunikācijas prasmes
  • Pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu, iniciatīva, precizitāte
  • Spēja koncentrēties, ātri reaģēt un rast risinājumu stresa situācijā
  • Vadītāja apliecība, B kategorija

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, starptautiskā uzņēmumā
  • Profesionālās pilnveides iespējas un apmācības
  • Apmaksātas pusdienas
  • Profesionālu un dinamisku darba vidi
  • Teicamus darba apstākļus Rīgas centrā
  • Atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas
  • No 4,00 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas
Restricciones del puesto de trabajo

COVID 19 sertifikāts nepieciešams

Detalles del trabajo
Sector:
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Basic
  • Latvian
  • Basic
  • Russian
  • Basic
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Grand Hotel Kempinski Riga is 5 star luxury hotel situated in the heart of the Latvian capital - Riga. We are honored to hold multiple awards and being leading hotel in Baltics and within Kempinski family. The hotel features: 141 luxury rooms and suites along with an all-day-dining restaurant Amber and stylish rooftop restaurant & bar Stage 22, a Grand bar and Cigar… Más información