Descripción de la oferta de empleo

Mēs esam globāla konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu kompānija, kas apvieno vairāk kā 492 000 darbiniekus, 56 valstīs. Accenture Latvia sniedz kvalitatīvus pakalpojumus BMW, BBC, Discovery Networks, Henkel, Roche, Lindorf un citām kompānijām.  Accenture birojā Rīgā ir ap 1500 cilvēku liels kolektīvs, kas strādā ar Java, Scala, .Net, C/C++, Sitecore, iOS, Android, SAP, Oracle un citās jomās.

Mēs piedāvājam::

• Darbu starptautiskā vidē;

• Strauju karjeras izaugsmi;

• Labas sociālās garantijas;

• Profesionālu komandu;

• Konkurētspējīgu atalgojumu;

• Neierobežotas apmācību iespējas;

• Iespēju strādāt arī no mājām.

No Jums mēs sagaidām:

• Izpratni un tehniskās zināšanas dažādās programmēšanas valodās;

• darba pieredzi programmēšanā;

• vēlama pieredze vadīt komandu;

• Zināšanas par programmatūras izveides dzīves ciklu;

• Spēju loģiski domāt;

• Labas angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;

• Vēlamu augstāko izglītību datorzinībās/informācijas tehnoloģijā, matemātikā, fizikā, elektronikā, sistēmu administrēšanā vai citā ar IT saistītā jomā;

• Vēlmi mācīties un attīstīties.

E-pasts:karlina.gatere@accenture.com

Valodu zināšanas: Angļu (C1)

Alga bruto: 1850 - 4000 EUR

Vakances Nr.: 210809-17

Uzņēmums: Accenture Latvijas filiāle

Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīga, Brīvības gatve 214

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Aktuāla līdz: 31.01.2022

Pieteikto vietu skaits: 15

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información