Descripción de la oferta de empleo

SIA "MeaWallet Latvia" aicina darbā PROGRAMMĒTĀJU

Pienākumi un Prasības

·      Programmēšana JAVA;

·      Kur vien iespējams, nodrošināt automatizētu pieeju programmatūras veidošanā un pārvaldīšanā;

·      Pieredze programmatūras veidošanā galvenokārt JAVA, Git branching koncepta pielietošanā;

·      Lieliskas problēmu risināšanas prasmes, analītikas un kounikācijas spējas;

·      Spēja strādāt neatkarīgi un patstāvīgi ar minimālu uzraudzības nepieciešamību;

  • Sekot uzņēmuma procesiem – dokumentēt, pārbaudīt, kvalificēt, veidot atskaites saistībā ar programmēšanu un programmatūru;

Pieredze

·      Vismaz 3-5 gadu pieredze kā programmētājam JAVA;

·      Pieredze ar automatizētiem programmatūru pielietošanas un ieviešanas rīkiem;

·      Pieredze darbā ar PostgreSQL datubāzi un ActiveMQ rīku;

·      Pieredze darbā ar programmatūru un aplikāciju lietotņu un programmēšanas koda optimizēšanu;

·      Pieredze darbā ar mākoņbāzētām plātformām (cloud platfomrs) AWS, Google:

·      Pieredze darbā ar Windows Servers;

Tiks uzskatītas par priekšrocību

·      Augstākā izglītība datorzinātnēs, dabas zinātnēs, tehniskajās zinātnēs, matemātikā;

·      Zināšanas par sistēmu izmantošanu liela apjoma datu pārvaldīšanā;

·      Pieredze darbā ar kriptoiekārtām (Hardware Security Modules);

·      Pieredze react-coding programmēšanā;

·      Pieredze darbā ar JIRA un Aglie metodoloģijām;

·      Pieredze darbā ar PCI un EMV standartiem, kriprtogrāfiju, autentikācijas mehānismiem un mākoņtehnoloģijām;

·      Pieredze ar NFC, mobiliem maciņiem, m-komercijas/e-komercijas tehnoloģijām.

CV sūtīt uz e-pastu: maris.cakste@meawallet.com

Valsts valodas prasme: Nav latviešu val.atestāc.

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Dabas zinātnes, matemātika un informācijas tehnoloģijas

Papildus prasības

Vismaz 3-5 gadu pieredze kā programmētājam JAVA;

   Augstākā izglītība datorzinātnēs, dabas zinātnēs, tehniskajās zinātnēs, matemātikā;

Alga bruto: 4500 - 5000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 211022-6

Uzņēmums: SIA "MeaWallet Latvia"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Gustava Zemgala gatve 76, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 17.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información