Descripción de la oferta de empleo

SIA “ARiTeh” komanda aicina pievienoties programmēšanas inženierus

Meklējam gan SCADa, gan PLC profesionāļus.

Prasības:

  • Prasme strādāt ar tehniskām shēmām un izstrādāt teh. uzdevumus programmēšanai;
  • Prasme strādāt ar automatizācijas projektiem;
  • Pieredze projektu nodošanā ekspluatācijā;
  • SCADA “Siemens” (WinCC) un “Rockwell” (Wonderware system platformā);
  • PLC “Siemens” (Step7 un TIA portāls) vai “Rockwell” (Studio 5000);
  • Spēja ātri iepazīties un strādāt ar jaunu klienta ieteikto programmatūru;
  • Pieredze pārtikas un dzērienu automatizācijā ir bonuss;
  • Labas angļu valodas prasmes;
  • Precizitāte un iniciatīva, labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • B kategorijas vadītāja apliecība;
  • Iespēja doties komandējumos gan Latvijas teritorijā, gan uz ārzemēm.

Galvenie pienākumi:

  • Programmatūras rakstīšana saskaņā ar elektriskajām shēmām/klientu prasībām ar visiem piemērojamajiem starptautiskajiem vai projekta specifiskajiem standartiem;
  • Programmatūras nodošana ekspluatācijā gan attālināti, gan klātienē objektā;
  • Uzņēmuma ARiTeh programmatūras bibliotēkas izmantošana (gan SCADA, gan PLC);
  • Piedalīties projektu izstrādes un piedāvājumu sagatavošanas procesā;
  • Projektu dokumentācija un atskaišu sagatavošana.

Piedāvājam:

  • Rockwell un Allan-braddly apmācības;
  • Darbu ātri augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un darbu komandā ar pieredzējušiem kolēģiem;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Komandējumus ārzemēs;
  • Iespēju strādāt jauktā režīmā (attālināti/klātienē);
  • Interesantus darba pasākumus;
  • Bezmaksas autostāvvietu;
  • Modernu biroju;
  • Kafiju un uzkodas.

Lūgums sūtīt savu CV un/vai motivācijas vēstuli uz norādīto e-pastu.- hr@ariteh.lv

Prasmes un kompetences

automatizētas migrācijas metožu izstrāde; blokshēmas izveide; cilvēka un datora mijiedarbība; datorgrafikas izstrāde; datorizētu programminženierijas rīku izmantošana; datorprogrammēšana; interpretēt tehniskās prasības; inženiertehniskie principi

Autovadītāja apliecības: B vadītāja apliecība

Valsts valodas prasme: Vidējā līmeņa 2. pakāpe (B2)

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Dabas zinātnes, matemātika un informācijas tehnoloģijas

Valodu zināšanas: Angļu (B1)

Alga bruto: 2000 - 3000 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 211103-214

Uzņēmums: SIA "ARiTeh"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Mārtiņmuiža, Mārupes pag., Mārupes nov.

Darba laika veids: Summētais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 28.02.2022

Pieteikto vietu skaits: 2

Papildu pazīmes: Vai darbs ir daļēji veicams attālināti - Jā

Darbs ir saistīts ar ārvalstu komandējumiem vai norīkojumiem - Jā

Detalles del trabajo
Work experience:
Work experience is not required
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Very good
  • Russian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:

Información sobre la empresa

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Más información