Descripción de la oferta de empleo

Puratos ir starptautiska grupa ar plašu inovatīvu produktu klāstu maizes cepšanas, konditorejas un šokolādes izstrādājumu ražošanas jomās.

Puratos Latvia uzņēmuma pamatnodarbošanās ir augļu un ogu izejvielu ražošana jogurta, saldējuma, maizes un konditorejas pārstrādes uzņēmumiem.  Tāpat Puratos Latvia uzņēmums ražo “Pūre” preču zīmes produktus.

Puratos Latvia SIA aicina darbā:

 Jaunu produktu tehnologu

Šobrīd meklējam savai draudzīgajai komandai Pūrē aizrautīgu, enerģisku kolēģi, kura galvenais uzdevums būs, strādājot komandā, attīstīt un izstrādāt jaunas augļu, ogu izejvielas konditorejas un piena pārstrādes uzņēmumiem balstoties uz klientu un/vai pārdošanas vadītāju prasībām.

Pie mums iegūsi:

  • Dinamisku, aizraujošu darbu profesionālā komandā
  • Apmācības produktu tehnoloģijā un procesos gan Latvijā, gan ārzemēs
  • Stabilu konkurētspējīgu atalgojumu, veselības apdrošināšanu un visas sociālās garantijas
  • Iespēju saņemt transporta kompensāciju vai izmantot uzņēmuma organizētu transportu no Tukuma un Kandavas
  • Karjeras izaugsmes iespējas gan Latvijā, gan Puratos grupas ietvaros pasaulē vienā no inovatīvākajiem pārtikas uzņēmumiem

 Mēs Tev uzticēsim:

  • Jaunu produktu izstrādi un attīstību balstoties uz klientu prasībām
  • Ikdienas sadarbību ar Puratos grupas filiālēm
  • Receptūru un specifikāciju izstrādi atbilstoši normatīvajiem aktiem
  • Produktu paraugu izgatavošanu laboratorijā
  • Produktu prezentēšanu un apmācību Puratos grupas klientiem

 Veiksmīgai pienākumu pildīšanai ir nepieciešams:

  • Augstākā izglītība pārtikas tehnoloģijā, bioloģijā vai ķīmijā
  • Spēja strādāt starptautiskā komandā atbilstoši uzņēmuma uzstādītajiem mērķiem
  • Spēcīgas plānošanas, organizatoriskās un projektu vadības prasmes
  • Labas datora lietotāja iemaņas (MS Office)
  • Teicamas angļu valodas zināšanas sarunvalodā un rakstveidā, vēlamas krievu valodas zināšanas
  • Darba pieredze pārtikas ražošanas uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Tehnologs” lūdzam sūtīt uz darbs@puratos.com, papildu informācija pa tālruni 29133335.

Gaidām jūsu zvanus un pieteikumus!

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Ámbito educativo:
Work experience:
Work experience is required
Duración de la experiencia laboral:
Between 2 and 5 years
Habilidades lingüísticas:
  • English
  • Very good
  • Latvian
  • Fluent
  • Russian
  • Good
Horquilla salarial::
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

Puratos Latvia pārstāv pasaulē vienu no vadošajiem maizes un konditorejas izejvielu ražošanas uzņēmumiem Puratos, kas klientiem pazīstams ar augstas kvalitātes produkciju un inovatīviem risinājumiem. Puratos grupas uzņēmumi ir pārstāvēti vairāk nekā 60 pasaules valstīs. Puratos Latvia uzņēmuma pamata nodarbošanās ir augļu un ogu izejvielu ražošana jogurta, saldējuma, maizes un konditorejas… Más información