Descripción de la oferta de empleo

Ο ρόλος :

  • Διασφαλίζετε τη σωστή καταμέτρηση και αποθήκευση των εμπορευμάτων (μεταφορά και τακτοποίηση) στον χώρο της αποθήκης και στο χώρο του καταστήματος (πληρότητα και τακτοποίηση ραφιών).

  • Συμβάλετε στην εξυπηρέτηση των πελατών εξασφαλίζοντας τη διαθεσιμότητα των προϊόντων στο ράφι, καθώς και τη μεταφορά των προϊόντων στο χώρο των παραγγελιών πελατών.

  • Διασφαλίζετε την τήρηση των κανόνων ασφαλείας και τοποθετείτε τα προϊόντα προφυλάσσοντας την καλή τους κατάσταση, πραγματοποιώντας ταυτόχρονα τακτοποίηση της αποθήκης.

  • Γνωρίζετε και μπορείτε να εξηγήσετε χωροταξικά που βρίσκεται το σύνολο των προϊόντων στο κατάστημα.

  • Φροντίζετε καθημερινά την εικόνα του χώρου σας (τακτοποίηση, καθαριότητα).

  • Διασφαλίζετε την καλή λειτουργία και συντήρηση του εξοπλισμού της αποθήκης.

  • Καλύπτετε τις ανάγκες των εμπορικών τμημάτων κατά τη διάρκεια της λειτουργίας του Καταστήματος (από Δευτέρα έως και Κυριακή).

Είστε άνθρωπος του εμπορίου με έντονο επιχειρηματικό πνεύμα και προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση πελατών; Σας κινητοποιεί η επίτευξη των στόχων; Σας αρέσει να δουλεύετε σε ομάδες και να αναπτύσσετε συνεχώς τις γνώσεις σας; Ψάχνετε για μία εταιρεία όπου μπορείτε να αναπτύξετε την αυτονομία και την πρωτοβουλία σας;

Το προφίλ :

  • Καλή γνώση Η/Υ και επαφή με νέες τεχνολογίες

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

  • Ικανότητα επικοινωνίας και πνεύμα συνεργασίας

  • Προθυμία και αυτό-παρακίνηση

  • Πνεύμα Ομαδικότητας και Συνεργασίας

  • Ικανότητα οργάνωσης και διάθεση για προσωπική εξέλιξη

Η Εταιρεία Leroy Merlin ανήκει στο γαλλικό όμιλο ADEO που έχει 112.000 συνεργάτες και 1.315 καταστήματα σε 14 χώρες παγκοσμίως. Είναι ο 1ος όμιλος στην Ευρώπη και ο 3ος στον κόσμο στην αγορά «Φτιάξτο μόνος σου» (Do It Yourself). Στην Κύπρο, με θετικό ρυθμό ανάπτυξης, αναζητάμε πάντα συνεργάτες που μπορούν να ανταπεξέλθουν στις απαιτητικές θέσεις ενός πολυεθνικού δυναμικού περιβάλλοντος.

Προσφέρουμε:

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

  • Συνεχής ευκαιρίες για εκπαίδευση στο ρόλο

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας, bonus επίτευξης στόχων)

  • Επιπλέον ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

  • Εταιρικές εκπτώσεις

Κάντε το επόμενο βήμα και ελάτε στην ομάδα μας!

Detalles del trabajo
Campo de ocupación:
Work experience:
Work experience is not required
Horquilla salarial::
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

Información sobre la empresa

LEROY MERLIN offers complete solutions for any kind of construction, renovation or improvement of any space, at the most competitive prices. LEROY MERLIN has a vast product range and services that truly make inhabitants’ life easier. The customer is at the centre of Leroy Merlin’s focus, making sure that home improvement is as easy as it can be, by providing them with a range of services such as… Más información